Zabieg zakładania sztucznych rzęs

Sztuczne rzęsy w szybki sposób potrafią upiększyć każdy makijaż i nadać naszej twarzy wyrazu. To też doskonały sposób na pozbycie się z kosmetyczki tuszu, z którym nie do końca kochają się kobiety.

Niezastąpione sztuczne rzęsy

Sam zabieg przedłużania rzęs cieszy się ogromną popularnością. Kiedyś panie decydowały się na przedłużanie rzęs, czyli noszenie sztucznych rzęs tylko w przypadku wielkich wydarzeń. Dziś zabieg ten jest bardzo popularny, zaś coraz lepszej jakości produkty sprawiają, że rzęsy wyglądają ładnie, naturalnie. Do zabiegu zakładania sztucznych rzęs wykorzystuje się najczęściej rzęsy, które wykonane są z naturalnego jedwabiu, futra norki lub materiału syntetycznego. Wśród wszystkich osób, które kochają sztuczne rzęsy najbardziej popularne są rzęsy jedwabne, a wszystko dlatego, że są one bardzo miękkie w dotyku, a także wyglądają jak nasze naturalne rzęsy. Tu jednak należy też mieć na uwadze, że sam zabieg przedłużania rzęs za pomocą rzęs z jedwabiu jest dużo droższy niż z użyciem rzęs syntetycznych.

Sztuczne rzęsy w metodzie jeden do jednego

Wśród wielu dostępnych na rynku metod przedłużenia rzęs na pewno jedną z najpopularniejszych jest metoda przedłużania 1 do 1. Znane są też metody 2 do 1 oraz 3 do jednego, a także metody mieszane. W przypadku metody znanej jako jeden do jednego przykleja się do każdej naturalnej rzęsy jedną sztuczną rzęsę. To sprawia, że sam efekt jest niezwykle naturalny. Jeżeli zależy nam na większym zagęszczeniu rzęs, wówczas polecane są sztuczne rzęsy nakładane metodą 2 do 1. Metoda ta polega na przyklejeniu do każdej rzęsy dwóch sztucznych rzęs, co też daje efekt wizualny i większe jest zagęszczenie.

W przypadku metody 3:1, do naturalnej rzęsy przykleja się trzy rzęsy z futra norki syberyjskiej. Ten zabieg daje najbardziej spektakularne efekty, rzęsy są zagęszczone, przedłużone, zaś sama metoda polecana jest przede wszystkim paniom o bardzo rzadkich rzęsach. Oprócz tego, że każda metoda daje inny efekt należy się liczyć też z tym, że każda z nich jest w różnej cenie. Najbardziej standardowa metoda 1:1 jest najtańsza. Im więcej rzęs sztucznych używanych jest w danej metodzie, tym cały zabieg jest droższy bardziej czasochłonny.

Sztuczne rzęsy kupisz na Kosmetykizameryki.pl